CIĘCIE DEKORACYJNE

Kontakt :
+48 662 058 451
uslugi@lepsod.com

CIĘCIE DEKORACYJNE

DEKORACJE WNĘTRZ

Naszą ofertę wyróżnia przede wszystkim możliwość tworzenia indywidualnych zamówień na życzenie Klienta. Użytkowo – dekoracyjnym produktem są wieszaki, zegary, stoły, ściany, mogą one przybrać różny kształt jak i również napis z danym przesłaniem.

IMG_2695_1
drzewo
bd3c0f2867be6a5c123b068379914ee5
porecz
drzwi
srodek
przegroda
schody

OGRODZENIA PANELOWE

Nowoczesne i funkcjonalne ogrodzenia panelowe. Zaletą tego typu  rozwiązania jest możliwość dowolnego spersonalizowania wzoru na panelu oraz łatwość montażu. Furtka, brama, przęsło czy balustrada to nie jedyna funkcja jaką mogą spełniać nasze panele. Stal obrabiana na najnowszych laserowych urządzeniach zaspokoi nawet najwyższe wymagania. Jakość panelu oraz możliwość wycięcia praktycznie każdego wzoru, logotypu firmy czy inicjałów stanowi niewątpliwie zaletę naszego produktu. Istnieje możliwość zrobienia indywidualnego zamówienia.

Standardowy wymiar paneli wynosi 2000 mm x 1000 mm x 2 mm. Nasze panele są wykonane z blachy poddanej metodom ochrony antykorozyjnej. Oferowane panele są w dwóch cenach, z samym zagięciem na 40 mm z każdej strony co umożliwia łatwy montaż. Istnieje również możliwość zamówienia paneli malowanych proszkowo z pełnej palety RAL.

Istnieje możliwość zrobienia indywidualnego zamówienia, prosimy wtedy o podanie szczegółów dotyczących wymiarów, zagięć czy wzorów, które dla Państwa zaprojektujemy.

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru wybranego panelu oraz koloru RAL.

Wszystkie zamówienia przyjmujemy pod adresem e-mail uslugi@lepsod.com oraz telefonicznie +48 662 058 451.

Czas realizacji zamówienia: do 7 dni

Transport na ternie całej Unii

IMG_4026
brama_1
ogrodzenia_2
balustrada
WZ1

Numer: WZ1, Cena brutto: 390 zł

WZ2

Numer: WZ2, Cena brutto: 390 zł

WZ3

Numer: WZ3, Cena brutto: 430 zł

WZ4

Numer: WZ4, Cena brutto: 430 zł

WZ5

Numer: WZ5, Cena brutto: 390 zł

WZ6

Numer: WZ6, Cena brutto: 430 zł

WZ7

Numer: WZ7, Cena brutto: 430 zł

WZ8

Numer: WZ8, Cena brutto: 430 zł

WZ9

Numer: WZ9, Cena brutto: 390 zł

WZ10

Numer: WZ10, Cena brutto: 390 zł

WZ11

Numer: WZ11, Cena brutto: 390 zł

WZ12

Numer: WZ12, Cena brutto: 430 zł

WZ13

Numer: WZ13, Cena brutto: 390 zł

WZ14

Numer: WZ14, Cena brutto: 390 zł

WZ15

Numer: WZ15, Cena brutto: 390 zł

Cięcie dekoracyjne laserem uznaje się za najbardziej precyzyjną metodę wycinania dekoracyjnych elementów z różnych materiałów. Ta niezwykle nowoczesna metoda doskonale radzi sobie z kształtowaniem nieco cieńszych wyrobów takich jak na przykład aluminiowe blachy, ale również z materiałami konstrukcyjnymi, wykonanymi chociażby ze stali nierdzewnej. W procesie tym wykorzystuje się energię wiązki promieniowania lasera (ciągłego lub impulsywnego), w wyniku czego cięty materiał zostaje miejscowo stopiony lub też stopiony i odparowany. Czynność tę możemy przeprowadzić we wszystkich pozycjach.

Cięcie dekoracyjne laserem – zalety

Cięcie dekoracyjne laserem to innowacyjna metoda, za którą idzie najwyższa jakość. Wśród zalet takiego wycinania laserowego najczęściej wskazuje się:
• wysoką precyzyjność i jakość cięcia;
• niezwykłą skuteczności, a także znaczną prędkość tego procesu;
• oszczędność materiału, co gwarantuje wąska szczelina cięcia;
• pozostawienie powierzchni ciętego materiału w gładkiej i czystej formie, dzięki czemu nie ma konieczności wykonania dodatkowej obróbki;
• możliwość formowania materiałów nawet podatnych na odkształcenia;
• pełną elastyczność – proces ten przebiega bezdotykowo, nie ma więc potrzeby stosowania żadnych narzędzi; co więcej, można wyciąć jeden element lub nawet kilka tysięcy sztuk, zależnie od potrzeby;
• minimalne emitowanie hałasu, co znacząco wpływa na higienę oraz ergonomię w miejscu pracy.

Na stanie naszej firmy znajdują się specjalistyczne maszyny, które służą do produkcji detali elementów płaskich, konstrukcyjnych oraz dekoracyjnych. Bez problemu, więc na życzenie klienta, wykonanym dekoracyjne: ogrodzenia panelowe, ściany, stoły, wieszaki, zegary czy nawet napisy z konkretnymi przesłaniami. Laserowe cięcie dekoracyjne wykonujemy na arkuszach z blachy stalowej, aluminiowej, stali nierdzewnej i innych materiałach.

Cięcie dekoracyjne Częstochowa

W naszej firmie zatrudniamy tylko fachowców najwyższej klasy, którzy poza odpowiednimi kalifikacjami posiadają też wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ciecia laserowego. Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Zamówienia realizujemy kompleksowo i to w krótkim terminie, a do tego posiadamy atrakcyjne ceny.

Specjalizujemy się w cięciach dekoracyjnych. Istnieje możliwość złożenia zamówień indywidualnych, zarówno jeśli chodzi dekoracje wewnętrzne, jak i ozdobne ogrodzenia panelowe. Zwłaszcza nasze ogrodzenia panelowe cieszą się dużym uznaniem wśród klientów, bowiem są nowoczesne, niezwykle efektowne, a do tego funkcjonalne. Ich ogromną zaletą jest możliwość spersonalizowania wzoru na takim panelu oraz łatwy montaż. Taki panel obrobiony laserowo może służyć jako furtka, brama, przęsła czy chociażby balustrada. Jego jakość z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów, zwłaszcza że istnieje możliwość wycięcia praktycznie każdego wzoru, nawet wykonanego na indywidualne zmówienie. Jest to doskonale rozwiązanie zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

MASZ PYTANIA?