CIĘCIE LASEREM

Kontakt :
+48 662 058 451
uslugi@lepsod.com

CIĘCIE LASEREM CZĘSTOCHOWA

Cięcie laserem blach jest specjalnością naszej firmy. Dokonywane jest z dużą dokładnością na nowoczesnym laserze światłowodowym fiber. Gwarantuje to dużą powtarzalność i precyzję ciętych laserowo detali. Sprawdz nasz nowoczesny park maszynowy  oraz cięcie laserem w mieście Częstochowa.

Maks. wymiar wycinanego elementu: 2000 x 4000 mm
Maks. grubość blachy czarnej: 15 mm
Maks. grubość blachy nierdzewnej: 8 mm
Maks. grubość blachy aluminiowej: 8 mm
Maks. wymiar wycinanego elementu: 2000 x 4000 mm
Maks. grubość blachy czarnej: 15 mm
Maks. grubość blachy nierdzewnej: 8 mm
Maks. grubość blachy aluminiowej: 8 mm
ciecie-laserem

Nowy Laser 6kW

Niższe ceny, szybsze terminy realizacji!

ZALETY CIĘCIA LASEROWEGO:

Wysoka precyzja cięcia, duża dokładność umożliwia wykonanie elementu niewymagającego dalszej obróbki wykończeniowej
100% powtarzalność kształtów
Duża prędkość procesu cięcia i skoncentrowanie energii zapewnia wąską strefę wpływu ciepła, a co za tym idzie, mniejsze odkształcenia detalu
Oszczędność materiału poprzez występowanie wąskiej szczeliny cięcia
Gładka i czysta powierzchnia cięcia: zbędna jest dodatkowa obróbka wykańczająca
Duża elastyczność procesu cięcia laserowego. (możliwość wycinania zarówno jednej sztuki elementu jak i kilku tysięcy)
Dowolne kształty elementów wycinanych na laserach.

Wycinanie laserem jest to najwygodniejsza, a zarazem najbardziej precyzyjna metoda obróbki materiału. Cięte w ten sposób powierzchnie są idealnie równe i gładkie, a do tego również czyste, nie wymagają więc dodatkowej obróbki. Nasza firma Lepsod specjalizuje się w laserowym cięciu różnych materiałów, głównie aluminium i stali nierdzewnej. Prace te wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnego lasera, który gwarantuje dużą powtarzalność oraz precyzję wycinanych laserem detali.

Usługi cięcia laserem  w Częstochowie– zalety

Niewątpliwymi zaletami takiego laserowego cięcia są:
• doskonała precyzja cięcia – dzięki niezwykłej dokładności powierzchnia cięta jest gładka i czysta, nie ma więc potrzeby dalszej obróbki wykończeniowej;
• stu procentowa powtarzalność kształtów;
• oszczędność materiału, dzięki występowaniu wąskiej szczeliny cięcia;
• duża prędkość cięcia jak również skoncentrowanie energii dają wąską strefę wpływu ciepła, a to przekłada się na zmniejszenie odkształcenia detalu;
• dzięki dużej elastyczności cięcia laserowego, możliwe jest wycinanie jednej sztuki lub nawet kilku tysięcy sztuk;
• swoboda w wycinaniu dowolnych kształtów na wybranych elementach materiału.

Cięcie laserem Częstochowa

Nie ma bardziej precyzyjnej metody wycinania dekoracyjnych elementów w różnych materiałach niż cięcie laserem. Z wykorzystaniem tej niezwykłej metody możliwe jest kształtowanie cieńszych wyrobów, takich jak blachy aluminiowe, oraz materiałów konstrukcyjnych, na przykład wykonanych ze stali nierdzewnej. I w tym właśnie specjalizuje się nasz firma Lepsod, która mieści się w Częstochowie.

Naszym klientom oferujemy różnego rodzaju dekoracje wnętrz, chociażby w postaci ozdobnych wieszaków, zegarów, napisów z wybranym przesłaniem czy nawet ścian i stołów. Oczywiście możliwości w tej materii są nieograniczone, bowiem realizujemy też zamówienia indywidualne. A zatem jednym ograniczeniem może tu być tylko wyobraźnia.

Wśród naszych propozycji znaczące miejsce zajmują nowoczesne, a przy tym funkcjonalne ogrodzenia panelowe. Mogą one przybrać formę przęseł, balustrad, bram lub furtek. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość spersonalizowania wzoru na takim panelu, a także jego łatwy montaż. Warto nadmienić, że stal obrabiana na najnowszych urządzeniach laserowych osiąga najwyższą jakość, a zatem z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wycinanie laserowe Częstochowa – najwyższa jakość usług

W naszej firmie pracują tylko wyspecjalizowani pracownicy, którzy posiadają bogate doświadczenie w wykonywaniu cięć laserowych w materiałach metalowych, dlatego podejmujemy się każdych, nawet najtrudniejszych wyzwań, składanych na specjalne zamówienie. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo techniczne w kwestii doboru optymalnego rozwiązania, a także na szybką wycenę.

Dzięki innowacyjnej technologii laserowej możliwe jest maksymalne wykorzystanie powierzchni arkusza oraz wykonanie cięć zarówno małych, jak i dużych elementów metalowych o dowolnym kształcie.

SPRAWDŹ NAS:

  • OFERTA W 24 h
  • NAJSZYBSZY CZAS CIĘCIA
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ CIĘCIA
  • DBAMY O KOSZTY NASZYCH KLIENTÓW: ATRAKCYJNE CENY, MINIMALNY ODPAD

MASZ PYTANIA?