Firma

Ponad 40 letnie doświadczenie w biznesie oraz pasja do tworzenia i stawiania przed sobą nowych wyzwań sprawia, że firma Lepsod jest liderem w swoim obszarze działań na rynku. Każdego dnia świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Obok wiodącej metody wykonawczej stosowanej przez Lepsod o sukcesie zadecydowały: nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, wysoka jakość potwierdzona certyfikatem ISO 9001: 2008.
Poza doświadczeniem produkcyjnym Lepsod dysponuje także potencjałem logistycznym. W naszej dyspozycji znajdują się powierzchnie magazynowe, hale produkcyjne, biurowe oraz teren umożliwiający dalszą rozbudowę firmy. Ponad 4000 m2 powierzchni hali gwarantuje swoim obecnym i przyszłym partnerom biznesowym nieograniczone możliwości współpracy.


Zespół

Nasz zespół składa się z ludzi z pasją oraz doświadczeniem. Dzięki temu nasza firma ciągle się rozwija, wprowadza innowacyjne rozwiązania, wychodzi na przeciw wymaganiom rynku oraz trendom co czyni LEPSOD jedną z najbardziej rozwiniętych firm w branży.

Posiadamy rozwinięty dział produkcyjny oraz logistyczny, dzięki któremu szybko realizujemy wszelkie, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

Nasz zespół handlowy to specjaliści, którzy potrafią doradzić i znaleźć najlepsze rozwiązania dla klientów. Jakość obsługi w firmie LEPSOD jest priorytetem, który usprawniamy każdego dnia.ZAPYTAJ O WYCENĘ

Napisz do nas wiadomości zapytaj o wycenę usług które Cię interesują.