GIĘCIE BLACH CZĘSTOCHOWA

Duża ilość posiadanych narzędzi oraz doświadczenie naszych operatorów, pozwalają nam na szeroki zakres świadczonych usług w dziedzinie gięcia blach. Gwarantujemy wysoką jakość i pełną zgodność z wymaganiami Klienta.

 • Maks. długość giętego elementu 4200 mm.
 • Maks. siła nacisku 1700

Współtworzymy projekty z Klientem lub przeprowadzamy gięcie blach bezpośrednio na powierzonej dokumentacji. Potrafimy zarządzać łańcuchem dostaw – od zamawiania materiałów, produkcję własną, kooperację usług do organizacji transportu do klienta.


Firma BAYKAL założona na początku lat 50 to wiodący producent laserów światłowodowych, laserów gazowych, CO2 oraz pras krawędziowych i gilotyn hydraulicznych.
Dzięki ciągłym inwestycjom w najnowocześniejsze technologie oraz prowadzonym pracom badawczo-rozwojowym marka BAYKAL znana jest na całym świecie.

 • Maks. szerokość giętego elementu 4100 mm
 • Maks. siła nacisku 240 ton
 • Odległość między kolumnami 3550 mm
 • Szerokość stołu 90 mm

Pełna specyfikacja dostępna TUTAJ


ZAPYTAJ O WYCENĘ

Napisz do nas wiadomości zapytaj o wycenę usług które Cię interesują.


  Lepsod-Laser Częstochowa zajmuje się wieloma najróżniejszymi usługami. Jednymi z tychże usług jest gięcie blach. Tego typu rozwiązania są bardzo często stosowane przez coraz większą ilość osób prowadzących swoje własne przedsiębiorstwo realizujące wszelkie projekty z najróżniejszych rodzajów blach. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, z tego też powodu korzystamy z najlepszej jakości maszyn oraz świadczymy Państwu naprawdę szeroki zakres usług. To, co możemy Państwu zagwarantować, to jest najwyższa jakość i najszybszy czas realizacji wszelkich Państwa zamówień.

  Gięcie blach Częstochowa

  Jeżeli chodzi o gięcie blach w naszej firmie, oferujemy Państwu 4200 milimetrów, jeżeli chodzi o maksymalną długość giętego elementu oraz maksymalną siłę nacisku 1700 kilogramów. Także jak widać, nasze maszyny są jednymi z najlepszych na rynku, co pozwala nam na zrealizowanie bardzo dużej ilości zamówień, oraz projektów naszych klientów. Ważny jest dla nas klient, ponieważ zdajemy sobie z tego sprawę, że to Państwo będą ”żyli” z naszymi projektami i w związku z tym pracujemy bezpośrednio na powierzonej nam dokumentacji.

  Gięcie blach - co jeszcze powinniśmy wiedzieć?

  Jeżeli chodzi o jedną z naszych najważniejszych dewiz – nie działamy sami, ale działamy wraz z naszymi klientami. Wiemy, że wspólnie możemy stworzyć naprawdę coś pięknego i wspaniałego, jak i niepowtarzalnego. Sami natomiast przejmujemy tę najcięższą pracę w gięciu blach, czyli zamawiamy materiały, produkujemy oraz wysyłamy gotowy już projekt do klienta. Także jak widać, nasi klienci nie muszą się o nic martwić.

  Gięcie blach CNC – na czym w ogóle ono polega?

  Gięcie blach polega na kształtowaniu z blach zupełnie nowych przedmiotów. Zgodnie z wytycznymi naszego klienta wyginamy blachę tak, aby odkształciła się w odpowiednim miejscu. Wszystkie blachy cnc nadają się do gięcia i profilowania. Jest to super wiadomość dla każdego, kto ma pomysł na stworzenie czegoś z takiej blachy. Jest naprawdę wiele możliwości. Jeżeli chodzi o gięcie blach cnc, posiada ono naprawdę wiele korzyści, na przykład jest to bardzo szybka realizacja projektu, jak i profesjonalne i idealnie równe wygięcie blachy, które jej nie psuje. W naszym przedsiębiorstwie używamy najnowszych maszyn, także nie trzeba się bać żadnych awarii i możemy Państwu zagwarantować jak najlepszą jakość.

  Gięcie blach – automatyzacja procesu

  Nasze maszyny posiadają minikomputery, które umożliwiają podgląd jeszcze niestworzonego przez nas produktu w ten sposób, aby nasz klient miał jak najlepszą możliwość zobaczenia produktu i ewentualnych zmian przed jego stworzeniem. Proces gięcia blach jest niesamowicie dokładny oraz wydajny. Naprawdę warto jest korzystać z tego typu rozwiązań. Oszczędzą Państwo dzięki temu zarówno pieniądze, jak i czas. Dzięki temu, że nasze maszyny są stworzone tak, aby proces był w pełni powtarzalny, przez co zamówione przez Państwa części będą wręcz identyczne. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami na numery dostępne na naszej stronie internetowej.